11:56 16.04.2021

Поблизу Києва розпочалося будівництво транспортних розв'язок на головних трасах - "Укравтодор"

1 хв читати
Поблизу Києва розпочалося будівництво транспортних розв'язок на головних трасах - "Укравтодор"

У передмісті Києва розпочалося будівництво нових транспортних розв'язок, які мають розвантажити транспортні вузли на міжнародних трасах, розподілити потоки та підвищити безпеку на під'їздах до столиці, повідомляється на сторінці Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") у Facebook.

"Хаотична забудова Києва та його передмість, відсутність у столиці реального Генплану є причинами транспортного колапсу на підходах до столиці, які одночасно є міжнародними транспортними коридорами та щоденними маршрутами жителів агломерації", - наведено в повідомленні слова голови "Укравтодору" Олександра Кубракова.

Агентство зазначає, що протягом двох років за кошти Європейського інвестиційного банку і Європейського банку реконструкції і розвитку планується побудувати три транспортні розв'язки: на трасі M-05 Київ - Одеса у Чабанах і Віті-Поштовій, а також на трасі M-06 Київ - Чоп у Стоянці.

"Спорудження розв'язок є необхідним рішенням для забезпечення безпеки руху. На жаль, ми так і не отримали своєчасного рішення Києва щодо відведення землі під розв'язки в Білогородці та Чайках. У результаті буде побудовано три замість запланованих п'яти розв'язок. Системним розв’язанням проблеми стане завершення будівництва Київської обхідної дороги", - повідомив Кубраков.

Підрядником будівництва розв'язок є Euro-Asian Construction Corporation Evrascon (Азербайджан). Технагляд здійснює Kocks Consult GmbH (Німеччина).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА