Інтерфакс-Україна
12:59 16.04.2021

Влада розробляє протиепідемічні заходи на Великдень, продовження карантину в Києві залежатиме від ситуації з захворюваністю - мер

1 хв читати
Влада розробляє протиепідемічні заходи на Великдень, продовження карантину в Києві залежатиме від ситуації з захворюваністю - мер

Влада Києва готує додаткові протиепідемічні заходи на період Великодніх свят для того, щоб уникнути спалаху коронавірусної інфекції, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"У нас попереду Великодні свята. І ми вже готуємо додаткові  протиепідемічні заходи та норми, аби після свят не сталося інфекційного вибуху. Ці правила розробляє комісія з надзвичайних ситуацій міста. І до Великодня ми їх оприлюднимо", - написав Кличко в Telegram-каналі у п'ятницю.

Він уточнив, що впровадження суворих обмежень у місті дало змогу дещо стабілізувати ситуацію, але вона залишається складною.

"Саме тому ми подовжили дію карантину до 30 квітня. Чи послаблять обмеження після цієї дати – великою мірою залежить від самих киян. Від того, наскільки вони свідомі та дбають про своє здоров’я. Наскільки дотримуються простих, але таких важливих правил. На жаль, не всі це розуміють. Нагадаю, рішення про послаблення обмежень ухвалюватиме комісія з надзвичайних ситуацій міста, до складу якої входять фахівці різних сфер. Зокрема й медики – інфекціоністи та епідеміологи", - наголосив Кличко.

Цього року православні та греко-католики відзначатимуть Великдень 2 травня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони України вночі збили 344 засоби повітряного нападу, зокрема 25 крилатих ракет Х-101 – ПС ЗСУ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Унаслідок атаки РФ на Львів пошкоджено три корпуси Львівської політехніки – місцеве ЗМІ

Атака на Чернівці: двоє загиблих, 4 важкопоранених, 10 легкотрамованих – ДСНС

ГУР зафіксувала черговий доказ воєнних злочинів РФ, зокрема 155 бригади морської піхоти

Кількість постраждалих через нічну атаку по Львову зросла до шести людей, серед них дитина – ОВА

Редакція ZN.UA виступила з заявою стосовно "тиску влади на голову ЦПК Віталія Шабуніна"

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

До чотирьох зросла кількість постраждалих від російського удару по Полтавській громаді - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА