Інтерфакс-Україна
14:29 16.04.2021

В Офісі президента подякували міжнародним партнерам за постачання вакцини Pfizer-BioNTech в Україну

1 хв читати
В Офісі президента подякували міжнародним партнерам за постачання вакцини Pfizer-BioNTech в Україну

В Офісі президента України висловили вдячність міжнародним партнерам за сприяння постачання в Україну вакцини Pfizer-BioNTech у рамках глобальної ініціативи COVAX за підтримки ЮНІСЕФ і Всесвітньої організації охорони здоров'я.

"Україна отримала перші 117 тис. доз вакцини Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи СOVAX за підтримки ЮНІСЕФ та ВООЗ. Дякуємо міжнародним партнерам, які допомагають Україні", - повідомляється на сторінці Офісу президента у Facebook.

Згідно з повідомленням, У межах міжнародного партнерства до кінця року Україна зможе отримати безоплатні вакцини для 20% населення, "сам процес вакцинації мешканців і працівників будинків для людей похилого віку розпочнеться вже з понеділка, 19 квітня".

COVAX є ініціативою світової солідарності з глобального доступу до вакцин проти пандемії, спричиненої COVID-19.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Топпосадовця Міноборони викрили на хабарі за будівництво житла для військових

Україна та Канада ухвалили спільні дії щодо непорушності міжнародного права з питань українських територій

Переговори Трампа і Путіна на Алясці будуть сфокусовані на закінченні війни в Україні - Білий дім

МАГАТЕ заявляє про відсутність впливу диму на ЗАЕС на ядерну безпеку

Світові потрібне оновлене міжнародне гуманітарне право, нинішнє не захищає цивільних – Верещук

Спікери парламентів України та Чехії домовились про координацію дій для збереження територіальної цілісності та незалежності України

Успішними у посередницькій місії повернення українських дітей були Катар і Ватикан – Зеленський

Обшуки у торговців зброєю пройшли по всій Болгарії на прохання України, арештів не було

Зеленський отримав сигнал від Віткоффа, що РФ готова до припинення вогню, проте згодом виявилося, що це не так

Зеленський: під час можливого припинення вогню необхідно вирішити, що спроможні гарантувати партнери та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА