Інтерфакс-Україна
16:39 16.04.2021

США розгляне питання про збільшення кількості військовослужбовців американського контингенту в Україні в разі потреби - Квін

1 хв читати
США розгляне питання про збільшення кількості військовослужбовців американського контингенту в Україні в разі потреби - Квін

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін заявляє, що якщо буде необхідність у збільшенні кількості військовослужбовців американського контингенту в Україні, то уряд США розгляне це питання.

"Ми постійно оцінюємо ситуацію в Україні й робимо оцінку потреб з української сторони. Ми на постійній основі маємо присутність 160 військовослужбовців американського контингенту, і якщо, за нашими оцінками, потреба зміниться, і необхідно буде збільшити - ми розглядатимемо це питання", - сказала вона на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем під час робочої поїздки на Львівщину у п'ятницю, відповідаючи на запитання, чи не має уряд США наміру збільшити присутність підрозділів збройних сил США в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА