Інтерфакс-Україна
19:14 16.04.2021

Канцлер Австрії обіцяє в травні зняти низку обмежень у сфері туризму і спорту

1 хв читати
Канцлер Австрії обіцяє в травні зняти низку обмежень у сфері туризму і спорту

Канцлер Австрії Себастьян Курц у п'ятницю заявив, що значну частину обмежувальних заходів, введених для боротьби з поширенням коронавірусу, буде знято в травні, повідомляють європейські ЗМІ.

За його словами, в наступному місяці будуть ослаблені обмеження в сфері культури, спорту і туризму.

"Ми вже близькі до завершення боротьби з пандемією. Свобода вже близько", - сказав Курц у п'ятницю.

Однак він не став уточнювати, про які саме послаблення може йтися, але зазначив, що зняття обмежень відбудеться відразу в усій країні.

З лютого в Австрії зняли першу частину обмежень, зокрема, почали працювати школи, магазини і перукарні.

В Австрії за час пандемії виявили майже 590 тис. випадків зараження COVID-19, близько 10 тис. із них мали летальні наслідки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командир бригади "Ахіллес" Федоренко відмовився від депутатського мандата

Суботній день по всій Україні пройде з обмеженнями електроенергії –"Укренерго"

Кількість заброньованих в Україні осіб у 2025р зросла на 30% - Мінекономіки

Держагенство відновлення захистило 46 об’єктів "Укренерго" і в березні планує завершити захист 120 об’єктів обленерго

Ворог атакує логістику на ділянці траси E50 Покровськ-Павлоград БпЛА на Starlink – радник Міноборони

Київ отримав газові плити, балони і грілки від німецької Life Bridge Ukraine

Зеленський провів нараду щодо розвитку малої протидронової ППО

Відсутність достатньої комунікації про проблеми в енергетиці призводить до соціальної напруги і грає на руку РФ – ексглава "Укренерго"

Естонія спрямовує майже 400 тис. євро на зимову допомогу Україні - МЗС

Київ має такі проблеми з теплом та світлом, бо не впорався з децентралізацією їхніх джерел – ексглава "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА