08:16 17.04.2021

Близько 70 тис. мусульман зібралися в Єрусалимі для першої п'ятничної молитви місяця Рамадан

1 хв читати
Близько 70 тис. мусульман зібралися в Єрусалимі для першої п'ятничної молитви місяця Рамадан

Близько 70 тис. мусульман зібралися на площі біля мечеті аль-Акса в Єрусалимі, щоб провести першу і найбільшу з початку пандемії COVID-19 п'ятничну молитву священного для сповідників ісламу місяця Рамадан, повідомляє в п'ятницю Times of Israel.

Цього року молитва має особливу важливість для мусульман, бо в минулому році захід був скасований у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Зазвичай в аль-Аксі на п'ятничні молитви, які мають особливе значення для мусульман, збираються до 200 тис. вірян. Однак у цьому році максимальної кількості досягнуто не було через обмеження на в'їзд в країну.

Більшість учасників п'ятничної молитви склала арабська спільнота, яка мешкає в Ізраїлі. Через COVID-19 в Ізраїль під час Рамадану пустили не всіх. Так, в країну змогли потрапити тільки 10 тис. палестинців із Західного берега річки Йордан. Важливою умовою перетину кордону була наявність документа щодо проходження вакцинації проти коронавірусу.

Повідомляється, що ті палестинці, яким не вдалося потрапити в Єрусалим, молилися на ізраїльських контрольно-пропускних пунктах на Західному березі річки Йордан на знак протесту.

Аль-Акса - третя святиня ісламу після мечеті аль-Харам в Мецці і мечеті Пророка в Медині.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА