Інтерфакс-Україна
16:16 17.04.2021

На Хмельниччині горіла дерев'яна церква

1 хв читати
На Хмельниччині горіла дерев'яна церква

Рятувальники ліквідували пожежу дерев'яної церкви в с. Баговиця Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, повідомила прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"16 квітня о 20:51 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу дерев'яної церкви в с.Баговиця Кам'янець-Подільського району... на момент прибуття перших підрозділів вогонь вже повністю охопив будівлю церкви, і горіння відбувалося на площі майже 180 кв. м. Швидкому поширенню вогню сприяли такі фактори: пізній час повідомлення, дерев'яні конструкції будівлі, значна відстань до населеного пункту (15 кілометрів)", - йдеться в повідомленні.

Загоряння на площі 180 кв.м вдалося ліквідувати о 21:43. Причину пожежі зараз встановлюють фахівці. Травмованих і загиблих на місці події не було.

Загалом для ліквідації пожежі було залучено 15 рятувальників та 5 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київському метрополітені призупинено рух поїздів і роботу ескалаторів - КМДА

ЦВК взяла до уваги факт припинення повноважень нардепа Саламахи

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

Більше 1,3 млн пенсіонерів ВПО залишилися без пенсій у січні через складну процедуру верифікації - омбудсман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА