Інтерфакс-Україна
10:50 19.04.2021

Два пасажири Tesla загинули в ДТП у Техасі, електромобіль, імовірно, був на автопілоті

2 хв читати
Два пасажири Tesla загинули в ДТП у Техасі, електромобіль, імовірно, був на автопілоті

Дві людини померли після того, як електромобіль Tesla, який, на думку поліції, був на автопілоті, врізався в дерево в Спрінгу, штат Техас, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними ЗМІ, один загиблий був на передньому пасажирському сидінні, другий - ззаду.

"Наше попереднє розслідування, яке поки що не завершено, засвідчує, що нікого не було за кермом автомобіля. Ми впевнені майже на 99,9%", - сказав констебль Марк Герман.

Поліцейський зазначив, що знадобилося близько чотирьох годин, щоб загасити вогонь, що спалахнув унаслідок зіткнення. Акумулятори, аналогічні тим, що використовують у Tesla, можуть повторно загорятися навіть після усунення займання, свідчать дані Національного управління з безпеки дорожнього руху (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA) США.

Увага до автопілотів останніми місяцями зросла після кількох аварій за участю Tesla. NHTSA розпочало понад 20 розслідувань, пов'язаних із використанням систем допомоги водіям в електромобілях Tesla.

У компанії неодноразово зазначали, що режим автопілота не є заміною водію і під час використання функції необхідно стежити за дорогою та контролювати ситуацію. "Автопілот і функція повного самокерування мають використовуватися за постійної уваги водія, який тримає руки на кермі й готовий у будь-який момент прийняти управління", - йдеться на сайті Tesla.

Компанію критикують за використання таких висловлювань, як "автопілот" та "повністю самокерований", які можуть ввести водіїв в оману щодо функцій електромобілів, зазначає WSJ.

ОСТАННЄ

Сибіга: Росії не місце в ОБСЄ

Митна служба попередила про затримки для вантажівок на ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" через перевірку ваг 17-24 квітня

Рада звернулась до ЄС продовжити заходи для України заходи з лібералізації торгівлі - нардеп

Італія перерахувала перший транш у розмірі EUR25 млн на відновлення енергетичної системи України

ДБР повідомило про підозру директору ПП, який платив "відкат" за перемогу в тендері "Київзеленбуду"

Російські хакери атакували дипломатів фейковими запрошеннями від "одного з найбільших" європейських МЗС – ЗМІ

Міносвіти розробляє проєкт постанови про збільшення тарифних розрядів деяким категоріям працівників дитсадків - Шмигаль

Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська

Волонтери УЧХ взяли участь у пошуку постраждалих через російську атаку БпЛА на Одесу

В Раду викликали міністра освіти – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА