20:54 20.04.2021

Україна увійшла до складу Виконавчої ради ООН-Жінки на 2022-2024 роки

2 хв читати
Україна увійшла до складу Виконавчої ради ООН-Жінки на 2022-2024 роки

Економічна і соціальна рада Організації Об'єднаних Націй обрала Україну до складу Виконавчої ради ООН-Жінки на 2022-2024 роки, а також переобрала на трирічний термін до складу Виконавчої ради Програми розвитку ООН (ПРООН), Фонду ООН у сфері народонаселення (ЮНФПА), Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС), повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України у вівторок.

"Обрання України до складу керівного органу ООН-Жінки стало підтвердженням послідовного дотримання нашою державою стратегічного курсу із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на національному та міжнародному рівнях. У складі Виконавчої ради українська сторона продовжить зміцнювати жіноче лідерство та просувати участь жінок у політичних процесах, зокрема в контексті реалізації порядку денного "Жінки. Мир. Безпека", - повідомляють українські дипломати.

Зазначається, що останнього разу Україна була представлена у Виконавчій раді ООН-Жінки в 2011-2013 роках.

"Основним завданням українського членства в складі Виконавчої ради ПРООН, ЮНФПА, ЮНОПС стане підвищення ефективності оперативної діяльності системи розвитку ООН, надання державам-членам допомоги для економічного відновлення після пандемії COVID-19", - наголошують у МЗС.

Там додають, що Україна входить до тридцятки країн, на території яких реалізуються найбільші проекти за підтримки ООН.

"Наша держава особливо зацікавлена в тому, щоб оперативна діяльність ООН була ефективною і орієнтованою на результат, усувалися дублювання і не допускалися прогалини у взаємодії агентств у країнах перебування", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що протягом наступних кількох років агентства ООН в Україні продовжать надавати допомогу українському уряду з метою подолання негативних наслідків у соціально-економічній сфері на тлі поширення коронавірусу.

Іншими напрямами посиленої взаємодії стануть розвиток демократичного врядування, стале економічне зростання, зайнятість населення, зелена енергетика та сучасні технології.

"Зазначені проекти реалізуються в межах рамкової програми партнерства уряду України і ООН на 2018-2022 роки з бюджетом у 667 млн доларів США", - резюмують у МЗС.

Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН-Жінки) була створена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 64/289 2 липня 2010 року.

Метою діяльності ООН-Жінки є прискорення досягнення цілей ООН у сфері гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, зокрема шляхом реалізації політики, глобальних стандартів і норм у цій сфері, надання технічної і фінансової допомоги державам-членам у здійсненні цих норм, зміцнення ефективних партнерських зв'язків з громадянським суспільством тощо.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна підписала контракти на поставку до кінця 2021 року 42 млн доз вакцин від коронавірусу

Третина дорослих українців не вживають алкоголю взагалі, ще третина п'ють менше одного разу на місяць

В Україні для гарантування безпеки учасників акцій 8 травня залучать 2 тис. правоохоронців, 9 травня - понад 11 тис.

Зеленський підписав указ про надання Індії гуманітарної допомоги

Байден впевнений, що йому вдасться провести зустріч із Путіним цього літа

Кулеба обговорив із директором БДІПЛ ОБСЄ Мекаччі порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях України

СБУ запобігла контрабанді в Україну комплектуючих до автоматичної зброї з однієї з європейських країн

У деяких випадках можна вакцинувати від COVID-19 тих, хто спільно проживають з представниками цільових груп

У Непалі погіршується ситуація з COVID-19, система охорони здоров'я перевантажена

У Києві створили електронну мапу пунктів вакцинації від COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА