Інтерфакс-Україна
21:55 20.04.2021

Святкування чого-небудь у готельних номерах абсолютно не заборонено - Тищенко

2 хв читати
Святкування чого-небудь у готельних номерах абсолютно не заборонено - Тищенко

Народний депутат Микола Тищенко (фракція "Слуга народу") стверджує, що святкування дня народження його дружини відбувалося в окремому готельному номері, а не ресторані, і не потрапляє під карантинні обмеження.

"З юридичної точки зору - і це аксіома для нашого карантинного часу - святкування чого-небудь у готельних номерах готелів абсолютно не заборонені. Зазначу, що йдеться саме про номери готелю, а не про ресторан як про це, не розібравшись, написала частина журналістів. Заборони, пов'язані з обов'язковим карантином, стосуються саме ресторанів. Це легко перевірити і уточнити", - написав Тищенко в своєму Telegram-каналі у вівторок ввечері.

Депутат заперечує наявність адміністративних або кримінальних проваджень через порушення карантинних обмежень.

"Жодних кримінальних або адміністративних справ немає. І штрафів відповідних за порушення карантинного режиму немає. Оскільки немає самого факту порушення. Проте, я належним чином сприятиму поліції в розслідуванні (якщо воно необхідне при очевидних фактах)", - наголосив Тищенко.

"Однак, виходячи з позицій суспільної моралі, я цілком визнаю, що подібна ситуація могла обурити українське суспільство. Тому щиро прошу вибачення", - підсумував нардеп.

Як повідомлялося раніше, київські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь) Кримінального кодексу України за фактом порушення карантинних обмежень одним із народних депутатів, що влаштували вечірку в готелі на столичному Подолі. За даними київських ЗМІ, народним депутатом, який влаштував вечірку на честь дня народження своєї дружини, є член фракції "Слуга народу" Тищенко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині в лікарні помер чоловік, постраждалий в результаті обстрілу – ОВА

Щонайменше 1436 громадян з 36 африканських країн воюють у лавах армії РФ проти України - Сибіга

У Покровську ворог зменшив активність, очікує на поповнення, намагався декілька разів проникнути у Гришине

СБУ заочно повідомила про підозру меру Москви, який мобілізував на війну майже 90 тис. москвичів

Залужний розповів вихованцям Ітонського коледжу в Британії про Україну та війну з РФ

Брюссель скасував видачу росіянам багаторазових віз

Єрмак повідомив про викриття групи шахраїв, один з яких видавав себе за його кузена

Росіяни вдарили по Оріхову, одна людина загинула, двоє поранені

Підліток випав з вікна школи у Дніпровському районі Києва: дістав травми та переломи ніг

Депутат однієї з міськрад Вінниччини "купив" дівчину з інвалідністю заради відстрочки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА