Інтерфакс-Україна
17:21 21.04.2021

"Батьківщина" допомагатиме громадянам у боротьбі із земельним рейдерством - Тимошенко

2 хв читати
"Батьківщина" допомагатиме громадянам у боротьбі із земельним рейдерством - Тимошенко

Українці можуть розраховувати на допомогу команди Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" в захисті від незаконних дій чиновників, сказала лідерка політсили Юлія Тимошенко на зустрічі з представниками ініціативної групи проти земельного рейдерства с. Ольшанська Новоселиця Васильківського району Київської області.

Як повідомляється на сайті політсили, жителі запросили Тимошенко допомогти у вирішенні проблем із рейдерським захопленням паїв, до яких причетні представники провладної команди. Лідерка "Батьківщини" пообіцяла активістам після детального вивчення усіх наявних документів озвучити цю проблему в парламенті, надати всю необхідну юридичну й інформаційну підтримку.

"Вони захоплюють все, що можна захопити, – від стратегічної власності до землі. Хаос, підкуп, корупція – щодня в парламенті. Минулого року вночі в карантин під наглядом президента "слуги народу" ухвалили закон про розпродаж сільськогосподарської землі, а в цьогорічний локдаун вони невідкладно розглядали правки до Земельного кодексу, щоб його перекроїти й усунути державу від контролю за використанням сільськогосподарської землі, дозволити її продавати іноземцям, знімати верхній шар родючого ґрунту, скасувати поняття "особливо цінні землі". Тобто спочатку вони дозволили продаж землі, а тепер скасовують всі обмеження, щоб власники могли з нею робити все, що завгодно", - сказала Тимошенко.

На її переконання, у світі триває жорстка боротьба за ресурси, й "земля перетворюється на особливий скарб, на який будуть іти атаки з усіх сторін".

За словами політика, треба якнайшвидше змінювати курс управління країною і формувати сильну урядову команду. Крім того, команда "Батьківщини" вже зібрала ініціативну групу для проведення референдуму про заборону продажу землі.

"Ми зараз намагаємося переконати президента та його команду, що обраний ними курс на здачу національних інтересів – це тупиковий шлях і для України, і для них особисто, адже рано чи пізно за це доведеться відповідати. Зараз треба об’єднатися, зібрати фахову урядову команду, яка знає, як підняти країну, та буде незалежною від зовнішніх сил і місцевої олігархії. Якщо ми побачимо, що переконати президента немає шансу, ми будемо звертатися до людей щодо необхідності переобирати владу", - сказала Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021р

Окупанти просунулися у Кам'янському, Зірці, біля Андріївки, Багатиря, Неліпівки та Синьківки – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА