18:39 22.04.2021

Посол Корнійчук: робота над отриманням Україною вакцин від Covid-19 - один з пріоритетів Посольства

2 хв читати

Пошук і реалізація всіх можливостей для отримання Україною вакцини від коронавірусної інфекції є одним з основних пріоритетів діяльності Посольства України в Державі Ізраїль. Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив в інтерв'ю ізраїльському «Кращому радіо».

«Україна сьогодні знаходиться в процесі вакцинації. На сьогодні є три контракти з різними постачальниками вакцини, в тому числі AstraZeneca, Sinovac, Pfizer. Остання вакцина була завезена незначною партією за програмою COVAX. Але у нас підписаний контракт і до кінця року 10 млн доз Pfizer буде поставлено в Україну. Завдяки ізраїльській інформаційній підтримці Офісу президента України організувати прямий контакт з офісом Pfizer», - сказав він.

Євген Корнійчук наголосив, що Україна не зупиняється на досягнутому.

«Пан Ляшко провів переговори з Міністерством охорони здоров'я Ізраїлю, коли був візит української делегації. Україна запропонувала співпрацю в плані досліджень ізраїльської вакцини, яка повинна з'явитися в другому кварталі. Наш МОЗ запропонував провести третій етап клінічних досліджень в Україні. З тим щоб мати можливість або закуповувати цю вакцину або виробляти її на українських потужностях по ізраїльській ліцензії. Україна має значні фармацевтичні потужності», - сказав глава диппредставництва.

Разом з тим, він вказав на високий рівень скептицизму серед українців по відношенню до вакцинації.

«Процес відбувається повільно, попри те, що уряд докладає всіх зусиль для максимально швидкої вакцинації населення. В українському суспільстві величезна невіра в вакцину. Але процес йде, в першу чергу вакцинують медиків, поліцейських, соціальних працівників», - підсумував Євген Корнійчук.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА