Інтерфакс-Україна
18:47 22.04.2021

У Київській області продовжено дію посиленого карантину до 30 квітня - ОДА

1 хв читати

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) у Київській області продовжила дію посилених карантинних обмежень, повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації (ОДА)

Відповідне рішення ухвалено 22 квітня під час позачергового засідання комісії.

"Ситуація із захворюванням на COVID-19 у нашій області поки що залишається складною. За даними обласного лабораторного центру, лише за останню добу зафіксовано 877 нових випадків захворювання. Кількість госпіталізації також залишається на високому рівні. Тому комісія ухвалила рішення продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області ще на тиждень, до 30 квітня", - повідомив перший заступник голови ОДА Дмитро Назаренко.

Рішення комісії передбачає продовження до 30 квітня додаткових протиепідемічних дій, прийнятих 2 квітня.

Зокрема, окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану:

- рекомендувати на окремих територіях призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти всіх типів і форм власності;

- дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньобласних автобусних маршрутах, окрім таких годин: з 7:00 до 10:00, з 16:00 до 20:00;

- здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50%.

- рекомендувати керівникам підприємств торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

Єврокомісія: ми не оголошували дату представлення 19-го пакету санкцій для РФ, тому немає відтермінування

В ЦПД назвали проведені окупантами вибори у Севастополі незаконними

У Києві відбувся благодійний забіг Spartan на підтримку ГУР

Перебування в кадровому резерві вчителів на прифронтових територіях передбачає виплату не менше 2/3 окладу

Окупанти вдарили дроном по навчальному закладу в центрі Харкова, постраждали 3 людей, пожежу локалізовано

ЄС проводить консультації щодо певних положень 19-го пакету санкцій – радник президента

Міноборони вперше на запит військових закупило квадроцикли, вони надійдуть до війська до кінця року

Дощі пройдуть Україною у найближчі два дні, стає прохолодніше

Свириденко повідомила про двох загиблих у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА