08:20 23.04.2021

Зустріч фракції "Слуга народу" з кандидатом в міністри енергетики Галущенком пройшла конструктивно

2 хв читати
Зустріч фракції "Слуга народу" з кандидатом в міністри енергетики Галущенком пройшла конструктивно

Фракція "Слуга народу" провела конструктивну зустріч з віце-президентом НАЕК "Енергоатом" Германом Галущенком, що розглядається як кандидат на пост міністра енергетики, повідомив присутній на ній співрозмовник агентства "Інтерфакс-Україна".

"Розмова представників фракції з Германом (Галущенком - ІФ) тривала близько години. Було приблизно 20 питань, що стосуються всіх сфер паливно-енергетичного комплексу. Депутати серйозно підготувалися. Загалом все пройшло конструктивно. Як мені здалося, негативу не було", - зазначив співрозмовник агентства.

За його словами, є всі передумови говорити, що фракція підтримає кандидатуру Галущенка.

"Наступний етап - розгляд на засіданні енергокомітету, очолюваного Андрієм Герусом. Там мають бути обговорені конкретні цілі і стратегічне бачення розвитку енергетики", - сказав співрозмовник агентства, додавши, що поки не відомо, коли може відбутися його засідання.

При цьому він зазначив, що швидше за все розгляд кандидатури на пост міністра може відбутися на позачерговій сесії парламенту.

Щодо зустрічі з фракцією, то співрозмовник агентства зазначив, що одними з ключових питань були тарифи на енергоресурси, а також вирішення питання боргів перед ВДЕ-генерацією та інших заборгованостей між учасниками енергоринків.

За його словами, Галущенко висловився "за більш диференційований підхід до тарифів відповідно до обсягів споживання, а також за пошук збалансованого рішення з урахуванням інтересів усіх учасників енергоринків і з залученням внутрішніх ресурсів енергосистеми для вирішення проблем".

Як повідомлялося, парламентська фракція "Слуга народу" 20 квітня повідомила, що на засіданні в четвер, запланованому на 19.00, обговорить кандидатуру віце-президента держпідприємства "НАЕК "Енергоатом" Германа Галущенка на посаду міністра енергетики України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА