Інтерфакс-Україна
10:55 23.04.2021

Арахамія та його колеги на Луганщині зустрінуться з постраждалими від пожеж

1 хв читати
Арахамія та його колеги на Луганщині зустрінуться з постраждалими від пожеж

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія та група народних депутатів у п'ятницю в Луганській області зустрінуться з постраждалими від пожеж у 2020 році, повідомив заступник голови фракції Максим Ткаченко.

"Голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія із групою народних депутатів 23 квітня з робочою поїздкою приїхав до Луганської області. Сьогодні депутати зустрінуться з постраждалими від пожеж у 2020 році представниками громад, українськими військовослужбовцями, посадовими особами міських адміністрацій", - сказав Ткаченко агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За його словами, основні питання зустрічей - допомога постраждалим від пожеж, "житло для переселенців, державна підтримка регіонального бізнесу, обласна логістика".

Як повідомлялося, Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з розслідування причин виникнення масштабних пожеж у Луганській області у 2020 році, до складу якої входить і народний депутат Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що НАТО не повинно входити до гарантій безпеки для України, але США та союзники мають бути їх частиною - Макрон

Критично важливі підприємства на прифронтових територіях зможуть бронювати всіх працівників - Мінекономіки

Президент Трамп вважає, що будь-які територіальні питання повинні вирішуватися тільки з Україною - Макрон

США працюють над місцем зустрічі Трампа, Путіна та Зеленського наприкінці наступного тижня – ЗМІ

Трамп просуватиме проведення тристоронньої зустрічі із Зеленським та Путіним – президент Франції

Стармер: Україна повинна мати надійні гарантії безпеки для захисту своєї територіальної цілісності в рамках будь-якої угоди

Зеленський: сподіваємося, що центральною темою на зустрічі на Алясці буде припинення вогню, після неї у нас буде контакт з Трампом

Мерц: Після зустрічі з Путіним Трамп проінформує Зеленського й очільників європейських держав

Мерц: На Алясці мають бути обговорюватися питання української й європейської безпеки, ми передали цей меседж Трампу

Наступні дні та тижні можуть стати вирішальними у мирному процесі щодо України – Стубб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА