Інтерфакс-Україна
19:53 24.04.2021

"Індійський" штам COVID-19 виявлено в Швейцарії

1 хв читати
"Індійський" штам COVID-19 виявлено в Швейцарії

Федеральне управління охорони здоров'я Швейцарії оголосило про перший випадок виявлення на території країни нового "індійського" штаму коронавірусу COVID-19, повідомило в суботу видання The Guardian.

"Перший випадок індійського варіанту COVID-19 був зафіксований у Швейцарії", - йдеться в повідомленні відомства в Twitter.

В управлінні уточнили, що штам виявили у пасажира, який летів транзитом через місцевий аеропорт.

Наприкінці березня в Індії виявили новий різновид коронавірусу з подвійною мутацією, також відомий як B.1.617.

Згодом, на тлі серйозного зростання захворюваності на коронавірус в Індії, різні країни стали обмежувати авіасполучення з цією країною. Так, у суботу про це оголосила влада ФРН і Ірану.

Тим часом, у суботу медслужби Індії відзвітували про виявлені за добу в країні 346 тис. 786 випадків COVID-19: це рекордний добовий показник для однієї країни від початку пандемії коронавірусу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ пропонує Україні спільно користуватися електроенергією Запорізької АЕС - ЗМІ

На Херсонщині через ворожі удари пошкоджено понад 30 будинків, поранено 4 людей - ОВА

Зеленський: За тиждень Росія випустила понад 1,7 тис. дронів, 1,3 тис. авіабомб і 69 ракет

Зеленський разом із першою леді прибув до Вільнюса

В Києві без опалення залишаються понад 1,6 тис. багатоповерхівок після ворожих обстрілів - мер

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 102-ма БПЛА, зафіксовано влучання 15 ударних БпЛА на 10 локаціях

Велика Британія створює "британське ФБР" для боротьби з тероризмом і організованою злочинністю

ОВА: У Запорізькій області поранено жінку, ворог завдав удари по 32 населених пунктах

У Києві працює 56 пунктів гарячого харчування через відсутність тепла - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА