16:09 25.04.2021

У "червоній" зоні епіднебезпеки 10 із 24 областей України та Київ - МОЗ

1 хв читати
У "червоній" зоні епіднебезпеки 10 із 24 областей України та Київ - МОЗ

У Києві та 10 із 24 областей України станом на неділю було зареєстровано найвищий "червоний" рівень епідемічної небезпеки, який передбачає найжорсткіші карантинні обмеження.

Це випливає з таблиці індикаторних показників регіонів зі значним поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 25 квітня, розміщеної на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з даними МОЗ, в "червоній зоні" - Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області.

У "помаранчеву зону" потрапили 9 областей з 24: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська.

У "жовтій зоні" – п'ять областей: Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська, Херсонська та Чернівецька. Жовтий рівень епідемічної небезпеки – базовий на рівні всієї країни.

За минулі два тижні, порівняно з 11 квітня, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області перемістилися з "червоної" в "жовту" зону, тобто епідемічна ситуація в них істотно покращилася, водночас Полтавська область перемістилася з "помаранчевої" в "червону" – ситуація там стала гіршою.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА