07:28 26.04.2021

Кличко: З початку року через карантин Київ недоотримав до бюджету понад 2,5 млрд грн

2 хв читати
Кличко: З початку року через карантин Київ недоотримав до бюджету понад 2,5 млрд грн

З початку 2021 року через карантин міський бюджет недоотримав вже понад 2,5 млрд грн, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"У минулому році місто недоотримало 5 мільярдів гривень надходжень в бюджет. За перший квартал цього року - вже понад 2,5 мільярди гривень. Це великі кошти. Але ми розуміємо, що життя і здоров’я людей залишаються ключовим пріоритетом", - заявив Кличко в ефірі телеканалу "Інтер".

Разом із тим мер столиці зазначив, що введені жорсткі обмеження дали результат і динаміка захворюваності в місті знизилася.

"Я можу сказати, що обмеження, які ми ввели, - і на проїзд в міському транспорті, і закриття ресторанів та кафе - дали результати. І ми маємо на сьогодні значне зниження захворюваності в місті", - зазначив Кличко.

Він наголосив, що досягнуті результати не означають, що можна нехтувати карантинними правилами і легковажно поводитися на Великодні свята. У Києві досі залишається висока смертність від вірусу і багато важких хворих, які потребують кисневої підтримки.

"Нам не можна впадати в ейфорію і вважати, що всі виклики вже позаду. Невдовзі будуть свята, Великдень. Я звернувся до всіх конфесій, якщо є можливість, проводити богослужіння в режимі онлайн. Якщо немає, - дотримуватись ключових правил: температурний скринінг кожної людини, яка заходить в храм; одна людина на 10 квадратних метрів площі приміщення; дезінфекція приміщень; масковий режим", - зазначив Кличко.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА