Інтерфакс-Україна
16:21 26.04.2021

В Україні очікується прохолодна погода, можливі опади

2 хв читати
В Україні очікується прохолодна погода, можливі опади

Найближчої доби погоду в Україні все ще визначатиме холодна повітряна маса з північного заходу Європи.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у вівторок уночі, 27 квітня, в більшості областей очікуються заморозки в повітрі 0-3°, в південній частині заморозки на ґрунті 0-5°, максимальна температура вдень 7-12° тепла, на високогір'ї Карпат 1-6° тепла.

Без істотних опадів, лише вранці, вдень у південній частині дощі. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

У Києві у вівторок без істотних опадів; вітер західний, 5-8 м/с; уночі заморозки в повітрі 0-2°, температура вдень 9-11° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 27 квітня найвища температура вдень (+29,2°) була у 2013 році, найнижча вночі (-3,2°) у 1948 році.

У середу, 28 квітня, в Україні без опадів, лише в південно-східній частині країни вночі невеликий дощ. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура вночі в південно-східній частині країни 1-6° тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-4°, на решті території заморозки в повітрі 0-4°; температура вдень 9-14° тепла; на високогір'ї Карпат температура вночі 2-7° морозу, вдень 4-9° тепла.

У Києві в середу без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Уночі заморозки в повітрі 0-2°; температура вдень 11-13°.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, через можливі заморозки вночі 27 і 28 квітня у Києві оголошено II (другий), помаранчевий, рівень небезпеки.

 

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА