Інтерфакс-Україна
07:14 27.04.2021

Держсекретар США може відвідати Україну в травні

1 хв читати
Держсекретар США може відвідати Україну в травні

Адміністрація президента США Джо Байдена готується відправити держсекретаря Ентоні Блінкена в Україну в наступному місяці, повідомляє телеканал CNN з посиланням на джерело в українському уряді.

"Той факт, що адміністрація Байдена направить свого найбільш високопоставленого дипломата в Україну за кілька тижнів до потенційного саміту (між Байденом і президентом Росії Володимиром Путіним - ІФ), дає чіткий сигнал про те, що Вашингтон підтримує східноєвропейську націю і цінує її як союзника", - повідомляє телеканал.

Українські офіційні особи сподіваються, що Байден перед можливою зустріччю з президентом РФ знайде час для зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Візит Блінкена на Україну стане однією з можливостей обговорити потенційну зустріч Байдена і Зеленського, поки президент США перебуває в Європі цього літа, повідомило джерело в українському уряді.

У червні Байден вирушить до Великої Британії на саміт G7, а потім до Брюсселя на саміт НАТО. Це буде перша його закордонна поїздка на посаді президента США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб спростував інформацію про повне захоплення ворогом Покровська

Голосування за Держбюджет-2026 покаже фактичну наявність коаліції - Железняк

Ворог окупував три села біля Покровська та Гуляйполя за добу - DeepState

"Метінвест" за війну скоротив працівників у 2,3 рази – HR-директор компанії

Єрмак не відповів на запрошення мобілізуватись до ЗСУ - військова Чорновол

Качка у Кнесеті обговорив з міністром економіки Ізраїлю посилення економічного діалогу та обміну інноваціями

Найскладнішим наслідком атак РФ по енергетиці є передача електроенергії по країні – заступник глави Міненерго

СБУ заочно повідомила про підозру російському медику на прізвисько "доктор зло", який піддавав тортурам полонених

ГУР: 13 із 49 задіяних у виробництві "Іскандер-М" підприємств не перебувають під санкціями жодної країни

Понад 30 тис. українців активували програму "Укрзалізниці" з безкоштовних перевезень до 3000 км за першу годину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА