15:52 27.04.2021

Зеленський побував на позиціях українських військових на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом

2 хв читати
Зеленський побував на позиціях українських військових на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом

Президент України Володимир Зеленський заявив, що відхід російських військ від кордонів України не означає, що українська армія не має бути готова до їх повернення.

"Ми сьогодні на Херсонщині. Бачимо наші позиції, перевіряємо готовність з точки зору техніки, наших бійців, наших бригад. Дуже важливо як на передовій, так і в резерві бачити стан наших військових, стан нашої армії - технічний і психологічний. Це важливо для того, щоб розуміти: те, що війська відходять (російські - ІФ), не означає, що армія не має бути готовою до того, що може в будь-який момент бути повернення військ до кордонів нашої країни", - наводить слова Зеленського його прес-служба.

Президент України у вівторок, 27 квітня, відвідав передові позиції військовослужбовців Збройних сил України на адміністративній межі з тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим.

Під час візиту Зеленський передав двом військовим підрозділам прилади нічного бачення та тепловізори.

Капітан Руслан Маришев ознайомив главу держави з оперативною обстановкою та системою укріплень.

На передовій позиції Зеленський оглянув бліндаж та окопи й поспілкувався з військовослужбовцями. Президент поцікавився рівнем забезпечення та умовами перебування бійців на позиціях.

Також глава держави відвідав базовий табір українських військових поблизу села Чаплинка, де ознайомився з умовами розміщення особового складу. У модульному містечку він оглянув спальний, санітарний модулі та польовий спортивний зал.

У санітарній частині президент поспілкувався з черговими лікарями, запитав про забезпечення медобладнанням і лікарськими засобами, а також поцікавився епідемічним станом і перебігом вакцинації серед військових.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА