17:23 27.04.2021

ВР хоче надати автономію закладам вищої освіти під час створення наукових парків

1 хв читати
ВР хоче надати автономію закладам вищої освіти під час створення наукових парків

Верховна Рада має намір надати автономію закладам вищої освіти та науковим установам у питаннях створення наукових парків.

За законопроект №4236 про внесення змін до деяких законів щодо активації діяльності наукових парків у першому читанні проголосували 330 народних депутатів.

Законопроект також пропонує надати право засновникам створювати наукові парки без погодження з центральними органами виконавчої влади.

Згідно із законопроектом, науковим паркам буде надано право самостійно встановлювати напрям діяльності без затвердження їх центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та передачі технологій.

Законопроект також пропонує включити до переліку джерел фінансування наукових парків гранти, кредити, поворотну фінансову допомогу.

Як зазначено в пояснювальній записці до законопроекту, пропоновані зміни сприятимуть подоланню негативних економічних наслідків для наукових парків унаслідок поширення COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА