20:54 27.04.2021

Суд передав для розподілу на іншу колегію розгляд апеляції ПриватБанку на рішення госпсуду за позовами НЗФ

2 хв читати
Суд передав для розподілу на іншу колегію розгляд апеляції ПриватБанку на рішення госпсуду за позовами НЗФ

Колегія Північного апеляційного господарського суду передала для розподілу на іншу колегію розгляд апеляцій ПриватБанку на рішення Господарського суду міста Києва про визнання припиненими всіх зобов'язань АТ "Нікопольський завод феросплавів" (НЗФ, Дніпропетровська обл.) перед банком, повідомила прес-служба банку агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"НЗФ заявив колегії відвід, обґрунтувавши його тим, що справу було розподілено за неправильною спеціалізацією. Відвід визнано необґрунтованим, а справу передано для розподілу на іншу колегію й ухвалення остаточного рішення щодо відводу", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що у справі є ще один, уже третій, нерозглянутий відвід НЗФ.

Прес-служба додала, що дату наступного засідання буде визначено окремим рішенням.

Як повідомлялося, госпсуд 22 січня 2021 року визнав припиненими всі зобов'язання НЗФ.

Згідно з рішенням суду, оприлюдненим у Єдиному держреєстрі судових рішень, йдеться про відновлювану кредитну лінію обсягом $14 млн, яку банк надав НЗФ 2 лютого 2009 року з терміном повернення кредиту до 1 лютого 2010 року та яку згадано в позові банку в США до його екс-власників.

Зазначено, що ПриватБанк подав до Канцлерського суду штату Делавер позов, в якому вказує на порушення НЗФ своїх договірних зобов'язань за кредитним договором, зокрема в частині використання кредитних коштів на цілі, що суперечать умовам видачі, тобто не для фінансування поточної діяльності підприємства.

Окрім цього, в "американському" позові, згідно з текстом рішення суду, стверджується, що НЗФ причетний до відмивання коштів і протиправної рециркуляції кредитів, що передбачало, зокрема, погашення заборгованості за кредитним договором за рахунок коштів за іншими кредитними договорами.

НЗФ, у свою чергу, зазначає, що оскільки будь-які зобов'язання між ним і ПриватБанком, визначені кредитним договором, були припинені шляхом виконання, банк не має жодних підстав для невизнання права позивача на припинення зобов'язання.

ПриватБанк зазначав, що його звернення до американського суду не привело до невизнання, до порушення чи оскарження прав НЗФ, і, відповідно, в останнього немає жодних передумов і підстав звертатися з позовною заявою про визнання припиненими зобов'язань за кредитним договором, проте Госпсуд Києва став на бік позивача.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА