Інтерфакс-Україна
21:00 27.04.2021

Львівська облрада вимагає скасувати присудження нардепу Киві наукового ступеня - звернення

2 хв читати
Львівська облрада вимагає скасувати присудження нардепу Киві наукового ступеня - звернення

Депутати Львівської обласної ради прийняли звернення до центральних органів влади, в якому вимагають скасувати присудження народному депутату України Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління.

"За" проект звернення до міністра освіти і науки, президента України і Верховної Ради, ініційований фракцією "Самопоміч" проголосували 56 депутатів облради.

"Гнила бюрократична система, через яку потрібно пройти молодим вченим, лише створює для них перешкоди в отриманні наукових ступенів і розвитку української науки, але водночас допомагає особам, які отримують наукові ступені в особистих цілях і жодним чином не пов'язані з наукою", - йдеться в тексті звернення.

Депутати Львівської облради обурені рішенням вченої ради про присудження наукового ступеня Іллі Киві і вважають його "знущанням над українською освітою".

Як зазначив лідер фракції "Самопоміч" в обласній раді Любомир Зубач, у зверненні депутати вимагають не тільки "скасувати присудження наукового ступеня цьому народному депутату, а й провести розслідування, яким чином відбувся захист його дисертації".

26 квітня нардеп від "ОПЗЖ" Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з держуправління на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". Всі 13 членів вченої ради Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості одноголосно підтримали наукову роботу Іллі Киви.

Щоб Кива став кандидатом наук тепер потрібен лише наказ Міністерства освіти і науки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

Одещина зазнала комбінованої ракетно-дронової атаки, одна людина постраждала – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА