Інтерфакс-Україна
07:23 28.04.2021

Заступник голови МЗС України і заступник секретаря міждержавних відносин Святого престолу обговорили звернення Папи Франциска для припинення конфлікту на Донбасі

1 хв читати
Заступник голови МЗС України і заступник секретаря міждержавних відносин Святого престолу обговорили звернення Папи Франциска для припинення конфлікту на Донбасі

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар провів онлайн-зустріч із заступником секретаря міждержавних відносин Святого престолу Монсенйором Мірославом Станіславом Ваховські, на якій обговорили звернення Папи Франциска для припинення збройного конфлікту на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, Боднар висловив подяку Святому престолу за увагу Папи Франциска до безпекової ситуації в Україні на тлі російської агресії.

Сторони наголосили на важливості звернень Понтифіка для припинення збройного конфлікту та надання допомоги потерпілому населенню.

Також співрозмовники окремо обговорили гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованих територіях України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА