14:27 28.04.2021

Майже половина українців вважає, що змогла б легко дістати наркотики - дослідження

2 хв читати
Майже половина українців вважає, що змогла б легко дістати наркотики - дослідження

46% українців вважають, що, за бажання, змогли б легко дістати наркотичні речовини, свідчить соціологічне дослідження Українського інституту майбутнього і "Нью Імідж Маркетинг Груп".

Респондентам, зокрема, було поставлено запитання, наскільки легко, на їхню думку, за бажання, можна було б дістати наркотичні речовини на "чорному ринку" в їхньому населеному пункті. Так, 8% відповіли, що майже неможливо, 6% - скоріше можливо, 15% - скоріше легко, 31% - дуже легко, 38% - не змогли відповісти, а 2% - відмовилися відповідати.

Зазначається, що молодь до 24 років найчастіше з усіх вікових груп відповідає, що, за бажання, можна легко або скоріше легко отримати необхідні речовини - 54%.

З віком ця впевненість знижується і становить лише 38% серед осіб старше 55 років. На півдні й сході України набагато частіше відповідають, що в їхньому населеному пункті легко або дуже легко дістати наркотики - відповідно 56% і 54% проти 34% на заході країни.

Крім того, на запитання, чи відомо респондентам про нелегальні точки продажу наркотичних речовин, неподалік від їхнього будинку, 8% відповіли, що знають декілька точок, 5% - знають одну, 78% - не знають, а 9% не змогли відповісти.

Дослідження проведено з 9 до 18 квітня 2021 року. Під час нього опитали 2 400 респондентів віком від 18 років і старше щодо проблеми наркотичної та алкогольної залежності. Статистична похибка не перевищує 2,05%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА