Інтерфакс-Україна
14:38 28.04.2021

На Луганщині викрили терористичне угрупування, що планувало розпилити хлор у місці дислокації ЗСУ

2 хв читати

Правоохоронці за процесуального керівництва Луганської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил викрили терористичну групу, яка діяла на території Луганської області, повідомляє Офіс генпрокурора в середу.

"За даними слідства, учасники групи готували вчинення злочину на одному з об’єктів інженерної інфраструктури Луганської області, де тимчасово дислокується підрозділ Збройних сил України. Зокрема, вони планували розпилення отруйної речовини – хлору в приміщеннях, де перебувають військовослужбовці, з метою заподіяння шкоди їх життю та здоров’ю", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за результатами проведених слідчих дій злочину вдалося запобігти.

Водночас у двох учасників групи виявлено та вилучено кошти і знаряддя для збору й передання співробітнику так званого Міністерства держбезпеки "ЛНР" інформації щодо оборонної сфери.

"Дані про розташування оборонних об’єктів, позиції Збройних Сил України та передислокацію військової техніки вони отримували, зокрема, від військовослужбовця ЗСУ. Наразі організатора групи затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру всім учасникам групи та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою", - повідомляють правоохоронці.

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях, за оперативного супроводу Головного відділу контррозвідки 3 управління (з дислокацією в м. Сєверодонецьку Луганської області) Головного управління СБУ в Донецькій і Луганській областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА