08:19 29.04.2021

США намагаються надати допомогу "Радіо Вільна Європа" в РФ - Блінкен

1 хв читати
США намагаються надати допомогу "Радіо Вільна Європа" в РФ - Блінкен

США роблять усе, що можуть, щоб допомогти радіостанції "Радіо Вільна Європа", що зіткнулася з труднощами в Росії, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен у середу.

"Ми робимо все, що можемо, щоб допомагати і знайти, врешті-решт, рішення ... Ми намагаємося переконатися, щонайменше, що хоча б якось можемо бути корисні", - сказав Блінкен під час "круглого столу", розмірковуючи про ситуацію, в якій опинилася радіостанція в Росії.

Він додав, що обговорив цю ситуацію з російською стороною.

У квітні ТОВ "Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода", що представляє в Росії медіакорпорацію "РСЕ/РС" (внесено Мін'юстом РФ до реєстру ЗМІ-іноагентів), звернулося до Страсбурзького суду з клопотанням про прийняття термінових забезпечувальних заходів, які передбачали б мораторій на виконання судових рішень з адміністративних протоколів за відсутність маркування "іноагент" на матеріалах її проектів.

За даними "РСЕ/РС", з 12 січня до 15 квітня Роскомнадзор склав 390 протоколів, загальна сума штрафів за якими перевищує 80 млн рублів.

7 квітня в прес-службі Роскомнадзору повідомили, що Тверський суд Москви виніс рішення про відмову в задоволенні скарги ТОВ "РСЕ/РС" і залишив у силі постанови мирового судді про штрафи за 20 протоколами на суму 5,5 млн руб., які тепер необхідно погасити протягом 60 днів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА