Інтерфакс-Україна
17:11 29.04.2021

Стефанчук: Україна розраховує на підтримку країн Балтії в питанні отримання ПДЧ щодо членства в НАТО

1 хв читати
Стефанчук: Україна розраховує на підтримку країн Балтії в питанні отримання ПДЧ щодо членства в НАТО

Україна розраховує на підтримку балтійських держав в отриманні Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ), заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук на зустрічі з головами комітетів у закордонних справах парламентів Естонії, Латвії та Литви Марком Міхкельсоном, Ріхардом Колсом і Жигімантасом Павільонісом.

"Я хочу, щоб найближчим часом Україна отримала шанс стати 31-шою країною-членом НАТО та частиною великої європейської сім’ї. Хочемо отримати рішення країн Альянсу щодо надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО у найближчій перспективі. Сподіваємося на формування серед союзників необхідного консенсусу та цілковито розраховуємо на підтримку в цьому питанні", - сказав Стефанчук, повідомив секретаріат першого віце-спікера.

Він також відззначив блискавичну реакцію представників парламентів трьох країн на ескалацію агресії Російської Федерації, і запросив їх долучитися до роботи Кримської платформи.

"Україна залишається прихильником вирішення будь-яких питань на політико-дипломатичному рівні. Тому я буду дуже вдячний парламентам ваших країн у разі долучення до діяльності Кримської платформи, метою якої є деокупація Криму та його повернення Україні в мирний спосіб. Підтримка з вашого боку для нас є визначальною й означатиме солідарність у протидії російській агресивній політиці", - наголосив Стефанчук.

Він подякував країнам Балтії за незмінну позицію щодо протидії реалізації проекту "Північний потік-2".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА