20:42 29.04.2021

Верховний Суд зобов'язав JKX виплатити $14 млн податкових претензій за 2010 рік

2 хв читати
Верховний Суд зобов'язав JKX виплатити $14 млн податкових претензій за 2010 рік

ТОВ "Полтавська газонафтова компанія" (ПГНК) - "дочка" британської нафтогазової компанії JKX Oil&Gas Plc має виплатити на користь Державної податкової служби $14,1 млн (393,1 млн грн) податкових претензій за 2010 рік, включно зі штрафами та пенею, відповідне рішення Верховного Суду від 22 квітня 2021 року оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

Верховний Суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій від 2017 року, ухвалені на користь JKX. Під час судових розглядів компанія намагалася, зокрема, оскаржити результати податкової перевірки, яка встановила, що в 2010 році підприємство, будучи платником рентної плати за газовий конденсат, газ і нафту, які видобувають в Україні, подавала податкові розрахунки щодо ренти і декларувала обсяги видобутої сировини, проте не виконала свої податкові зобов'язання, йдеться в постанові суду.

Згідно з повідомленням на сайті Лондонської фондової біржі, компанія не має негайних зобов'язань щодо цієї виплати.

"Полтавська нафтова компанія не має негайних зобов'язань щодо виплати судового рішення, оскільки українські податкові органи мають отримати схвалення Верховного Суду України, перш ніж платіж може бути отримано від компанії. Очікується, що ці слухання відбудуться наприкінці 2022 року", - зазначила компанія у своєму повідомленні.

Згідно з ним, компанія зберігає резерви і станом на кінець березня 2021 року мала чисті кошти в еквіваленті $28,4 млн. Окрім цього, JKX мала запаси газу української "дочки" ПГНК на суму $2,9 млн на 31 березня.

JKX Oil&Gas здійснює розвідку і видобуток вуглеводнів в Україні та РФ. "Полтавська газонафтова компанія" (ПГНК, Poltava Petroleum Company, РРС), що належить JKX, є однією з найбільших недержавних нафтогазовидобувних компаній в Україні. Має п'ять ліцензій на видобуток і одну - на геологічне вивчення, зокрема на дослідно-промислову експлуатацію.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА