Інтерфакс-Україна
10:16 30.04.2021

Київська та Миколаївська області незабаром перейдуть у "жовту" зону - Ляшко

1 хв читати
Київська та Миколаївська області незабаром перейдуть у "жовту" зону - Ляшко

Київська та Миколаївська області незабаром будуть переведені з "червоної" у "жовту" зону епіднебезпеки, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час прес-брифінгу в Києві в п'ятницю.

"В Україні ситуація з COVID-19 стабілізувалася. Сьогодні МОЗ готує подання до Державної комісії з ТЕБ та НС про вихід із "червоного" рівня епіднебезпеки Київської та Миколаївської областей, які можуть бути переведені у "жовтий" рівень епіднебезпеки. Отже, з 1 травня в Україні буде сім областей, де встановлено "червоний" рівень епіднебезпеки", - сказав він.

Ляшко додав, що водночас у жодній області рівень завантаженості ліжок із киснем не перевищує встановленого урядом показника (65%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ здійснила чергову атаку по цивільній інфраструктурі Одещини, є влучання у енергетичний об’єкт – ОВА

Росія атакує Україну крилатими ракетами, через які Трамп вийшов з пакту про контроль над озброєннями з Москвою у 2019р. - ЗМІ

Раптово припинила роботу підстанція "Владимирская" московського енергокільця – ЦПД

Повідомлено про підозру російському командиру, причетному до вбивств 17 мирних жителів Бучі - прокуратура

МЗС рекомендує громадянам України в Танзанії зберігати підвищену пильність у зв'язку із загостренням безпекової ситуації

Окупанти просунулися у Покровску та в Запорізькій області – DeepState

Затримано мешканця Тернополя за підозрою у причетності до вибуху на "Укрпошті" у Києві - поліція

Кабмін урегулював процедуру обліку додаткових занять для дітей з особливими освітніми потребами

Качка обговорив із делегацією ЮНІДО посилення співпраці у сфері зеленої промислової відбудови України

"Мадяр" Бровді: 702 заявки отримано за 12 годин з моменту оголошення набору до лав СБС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА