Інтерфакс-Україна
11:09 01.05.2021

У Києві 671 новий підтверджений випадок COVID-19 за добу

1 хв читати
У Києві 671 новий підтверджений випадок COVID-19 за добу

У Києві за минулу добу підтверджено 671 новий випадок захворювання на коронавірус, 35 пацієнтів померли, повідомив мер столиці Віталій Кличко в суботу.

Захворіли 375 жінок віком від 18 до 95 років, 279 чоловіків віком від 18 до 94 років, 6 дівчаток від 4 до 17 років та 11 хлопчиків від 1 до 14 років.

Госпіталізовано 69 хворих на коронавірус, крім того, 210 осіб госпіталізовано з підозрою на COVID-19 та пневмоніями.

За добу 457 громадян подолали коронавірус.

Загалом від початку пандемії в столиці захворіли 196 169 осіб, померли 4 626 громадян, вилікувалися 124 434 людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала чоловіка, який влаштував бійку у столичному метрополітені

До 32 зросла кількість постраждалих від атаки по портовій інфраструктурі Одещини – ОВА

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА