12:10 01.05.2021

Чеські боєприпаси до української "Рапіри" випробовують на Рівненщині

2 хв читати
Чеські боєприпаси до української "Рапіри" випробовують на Рівненщині

На Рівненському військовому полігоні артилерійський підрозділ однієї з механізованих бригад Сухопутних військ випробовує 100-мм постріли УОФ12 чеського виробництва до гармати МТ-12 "Рапіра", повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Відповідно до потреб Збройних сил України в пострілах УОФ12, значний дефіцит яких виник через пожежі на арсеналах озброєння, Міністерство оборони України уклало відповідний державний контракт на закупівлю цього типу боєприпасів у Чехії", - йдеться в повідомленні.

Постріли були закуплені за найнижчою ціною і як фактично нові. Ресурс зберігання становить щонайменше 10 років. У 2020 році боєприпаси пройшли ремонт із розбором усіх елементів, заміною пороху, пороховмісних складових та укомплектовані підривачами 2019-2020 років виготовлення.

"Постачальник підтвердив визначені гарантійні терміни служби, зберігання та технічні характеристики, що відповідають новій продукції і категорії. Боєприпаси поставлені в належному технічному стані та у тарі, придатній для використання у районах виконання визначених завдань", - наголосили в Міноборони.

Як повідомили в групі Центру контролю якості боєприпасів Командування Сил логістики Збройних сил України, проведено візуальний огляд боєприпасів. Заміряли початкову, мінімальну, середню та максимальну швидкість. У межах перевірки здійснено 16 пострілів у різних режимах роботи підривника на уповільнення й фугасну дію - кожен із пострілів спрацював штатно. Усі ці показники свідчать про те, що боєприпаси УОФ12 відповідають заявленим технічним характеристикам.

Такими боєприпасами військовослужбовці Збройних сил України сьогодні стріляли вперше, результат - кожен постріл у ціль.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА