Інтерфакс-Україна
06:02 02.05.2021

Екіпаж американського корабля Crew Dragon-1 закрив люк перед відстиковкою від МКС

1 хв читати
Екіпаж американського корабля Crew Dragon-1 закрив люк перед відстиковкою від МКС

Екіпаж американського корабля Crew Dragon-1, що повертається на Землю з Міжнародної космічної станції (МКС), закрив люк перед майбутньою відстиковкою, повідомило NASA.

Після шестимісячного перебування на борту МКС на Землю повертаються астронавти NASA Майкл Хопкінс, Віктор Гловер, Шеннон Вокер і астронавт Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) Соїті Ногуті.

Розстикування корабля зі станцією буде здійснена о 20:35 за часом Східного узбережжя США (3:35 за Києвом).

Приблизно через шість з половиною годин після цього капсула корабля, що спускається, повинна буде за допомогою парашутної системи приводнитися в Мексиканській затоці поблизу узбережжя штату Флорида.

На борту МКС продовжують роботу космонавти "Роскосмосу" Олег Новицький та Петро Дубров і астронавт NASA Марка Ванде Хай, які прибули на МКС 9 квітня на кораблі "Союз МС-18", а також прибулі на станцію на кораблі Crew Dragon-2 24 квітня астронавти NASA Меган Макартур і Шейн Кімбро, астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Тома Песке і астронавт Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) Акіхіко Хосіде.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила й повернула з Європи неповнолітнього агента ворога, який допомагав організовувати теракти в Україні

Новим СЕО мережі "Фокстрот" став топменеджер Поліщук

Українські дрони атакували найбільшу нафтобазу в Криму

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА