11:36 03.05.2021

У Грузії через зростання випадків зараження COVID-19 зупинено муніципальний транспорт

1 хв читати
У Грузії через зростання випадків зараження COVID-19 зупинено муніципальний транспорт

У Грузії за рішенням уряду з 3 до 13 травня зупинено муніципальний транспорт, що пов'язано з погіршенням епідемічної ситуації.

Через зростання поширення випадків зараження коронавірусною інфекцією уряд також заборонив громадянам з 2 до 5 травня відвідувати могили покійних родичів. За порушення цієї заборони встановлено штраф у розмірі двох тисяч ларі (близько $600).

Як заявив журналістам директор Національного центру з контролю за захворюваннями Аміран Гамкрелідзе, в останні тижні в Грузії відзначається суттєве зростання випадків зараження COVID-19, тому уряд за рекомендацією медиків може ввести нові обмеження.

Наразі в Грузії зберігається дія комендантської години з 21:00 до 5:00 і обмеження роботи великих торговельних центрів у вихідні дні.

За даними МОЗ, в Грузії за останню добу виявлено загалом 509 випадків зараження COVID-19, що пов'язано зі святковими днями, коли щоденне тестування громадян втричі менше, ніж у буденні дні.

Наприкінці квітня в Грузії щодня виявляли понад 1500 випадків зараження. Загалом у Грузії виявлено 312 тис. 954 випадки зараження COVID-19, померли 4 тис.163 людини.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА