Інтерфакс-Україна
11:40 03.05.2021

У Києві за минулу добу 95 нових хворих COVID-19

1 хв читати
У Києві за минулу добу 95 нових хворих COVID-19

У Києві виявили за минулу добу 95 хворих на коронавірус, померли 23 людини, одужали 66 осіб, повідомив мер столиці Віталій Кличко в соцмережі Facebook.

"95 підтверджених випадків захворювання коронавірусом на добу в столиці. Померли 23 людини. Загалом за період пандемії в місті 4666 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання сьогодні – 196 441", – повідомив Кличко.

Захворіли 59 жінок віком від 20 до 83 років, 33 чоловіки віком від 21 до 85 років. А також одна дівчинка 14 років і два хлопчики 14 і 15 років.

До лікарень столиці госпіталізували 23 хворих на коронавірус, а також 94 пацієнти з підозрою на COVID-19 та з пневмоніями.

Загалом коронавірус із початку пандемії подолали 124 501 житель столиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що мирну угоду гальмує Зеленський, а не Путін - ЗМІ

Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА