Інтерфакс-Україна
07:33 04.05.2021

Президент Філіппін зробив перше щеплення від COVID-19

1 хв читати
Президент Філіппін зробив перше щеплення від COVID-19

Президенту Філіппін Родріго Дутерте в понеділок зробили щеплення від коронавірусу COVID-19, повідомляє CNN Philippines.

Глава держави вибрав для вакцинації препарат китайської компанії Sinopharm. Дутерте отримав перший укол, належить зробити ще один.

"Я довго чекав на цей укол", - сказав 76-річний Дутерте під час вакцинації. Відео, на якому видно цей процес, опублікував у соцмережах один із філіппінських сенаторів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Портнов накануне убийства посещал Украину - Украинская правда

Портнов напередодні вбивства відвідував Україну

Сибіга про смерть Портнова: Lо нас надійшла офіційна інформація з Іспанії, тривають відповідні процедури

Україна все ще розглядає Ватикан як можливе місце зустрічі делегацій України та РФ - Сибіга

Сибіга: Стратегія Росії - домогтися, щоб США вийшли з переговорного процесу

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 2 чоловік, поранених лишається 7

Кількість загиблих внаслідок ранкового авіаудару по Куп‘янську зросла до 2 - прокуратура

Жумаділов: Уряд ухвалив постанову, що дозволяє АОЗ укладати договори на логістичні, транспортні та митно-брокерські послуги

Буданов: Продовжуємо працювати, щоб повернути кожного полоненого

В рамках проєкту "Хочу к своим" до РФ виїхало 70 колаборантів – координаційний штаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА