Інтерфакс-Україна
19:39 04.05.2021

В Україні розроблено три прототипи вакцин від Covid-19

2 хв читати
В Україні розроблено три прототипи вакцин від Covid-19

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов повідомив про розробку українськими вченими трьох прототипів вакцин від коронавірусної інфекції Covid-19.

"Україна має необхідний науковий потенціал для розробки власної вакцини від COVID-19, і три групи вітчизняних вчених вже розробили прототипи вакцин. Для завершення доклінічних випробувань необхідна лабораторія відповідного класу захисту BSL-3", - написав Данілов у своїй колонці на сайті видання "Українська правда" у вівторок.

Він також розповів, що держави виграли час, щоб дати можливість ВООЗ, ООН, Світовому банку та іншим міжнародним організаціям "консолідувати міжнародні активи, акумулювати ресурси, відновити зв'язки і почати наступ".

"Результатом об’єднаних зусиль людства стали проривні наукові результати, зокрема, не тільки у подоланні епідемії та розробці вакцин, але і у багатьох інших супутніх областях. Наприклад, був зроблений важливий крок на шляху боротьби з онкологічними захворюваннями. Таким чином, важливість розвитку і збереження національних держав при одночасному поглибленні транснаціональних міжнародних зв’язків – ще один урок пандемії", - зазначив Данилов.

Секретар РНБО також розповів, що отримав інформацію про появу в Китаї небезпечного невідомого вірусу ще перед новим 2020 роком, і вже тоді була зафіксована спроба купити і вивезти з України через підставні фірми максимально можливу кількість засобів захисту - масок, рукавичок і протиепідемічних комплектів.

"Уже тоді стало зрозуміло, що попереду буде бій, він буде важким, іноді без правил. Ми його прийняли, і ми його не програли", - резюмував Данілов.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА