Інтерфакс-Україна
09:34 05.05.2021

У двох областях України не зробили жодного щеплення від COVID-19 за останню добу

1 хв читати
У двох областях України не зробили жодного щеплення від COVID-19 за останню добу

Протягом минулої доби, 4 травня, в Україні від коронавірусу було вакциновано 3 425 осіб, водночас у Львівській і Хмельницькій областях не було зроблено жодного щеплення, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"3 425 людей щеплено проти COVID-19 за добу 4 травня 2021 року в Україні. 759 434 людини щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали одну дозу - 759 432 особи, завершили вакцинацію (отримали дві дози) - 303 особи (із них 2 особи отримали одну дозу за кордоном). Щеплення проводилось 73 мобільними бригадами з імунізації та 356 пунктами щеплення", - написав Степанов у Facebook у середу.

Він зазначив, що лідерами за кількістю щеплених за добу громадян є Дніпропетровська (879 зроблених за добу щеплень), Харківська (384 вакцинації за добу) і Київська (355) області. У місті Києві за добу 4 травня зробили лише 57 щеплень.

В інших же регіонах кількість вакцинованих за добу громадян перебуває в межах від 20 до 289 осіб.

"Станом на 4 травня 2021 року до листа очікування на вакцинацію від COVID-19 записалася 514 821 людина", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва травмовано поліцейського - Нацполіція

Генштаб спростовує інформацію про повернення військових після СЗЧ виключно до штурмових частин

Мадяр: СБС вночі уразили 2 російські хімзаводи та низку об'єктів критичної, стратегічної та військової інфраструктури, зокрема, НПЗ

Понад 60% українців не готові поступатися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку під час переговорів з РФ – вересневе опитування

Рада зброярів представила концепцію Офісу підтримки експорту зброї та Export Map

НАБУ: викрито організовану групу, яка заволоділа 24 млн грн на обладнанні Ізмаїльського морпорту

Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України

352 квартири для ветеранів придбав Київ цього року – мер

Свириденко: Мобілізовані зможуть оформлювати іпотеку під 3% за програмою "єОселя"

В питанні збереження мозаїк перша ініціатива має йти від громад - Мінкультури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА