Інтерфакс-Україна
10:39 05.05.2021

Правоохоронці розслідують загибель чоловіка від вибуху на кладовищі у Верхньоторецькому

1 хв читати
Правоохоронці розслідують загибель чоловіка від вибуху на кладовищі у Верхньоторецькому

Співробітники Національної поліції розпочали кримінальне провадження за фактом загибелі 69-річного жителя смт Верхньоторецьке (Донецька обл.), який підірвався на саморобному вибуховому пристрої під час прибирання могил на кладовищі.

Як повідомляє прес-служба поліції Донецької області, під час прибирання стався вибух, унаслідок якого чоловік отримав травми, несумісні з життям. Його дружина при цьому не постраждала.

"На місці події працювали слідчо-оперативна група поліції Авдіївки та вибухотехніки ГУНП у Донецькій області. За попереднім висновком вибухотехніків, на місці спрацював саморобний вибуховий пристрій", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в середу.

У ньому зазначено, що інформацію про вибух внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

"Триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють повні обставини події", - резюмують у поліції.

Як повідомлялося, у вівторок, 4 травня, житель смт Верхньоторецьке Донецької області загинув під час прибирання на кладовищі, підірвавшись на невстановленому вибуховому предметі.

Після інциденту всіх відвідувачів кладовища евакуювали, а район оточили поліцейські. Туди також було направлено вибухотехніків для обстеження території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА