Інтерфакс-Україна
11:19 05.05.2021

Офіс генпрокурора оголошує добір на понад 500 посад в окружних і спеціалізованих прокуратурах

1 хв читати
Офіс генпрокурора оголошує добір на понад 500 посад в окружних і спеціалізованих прокуратурах

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова закликає юристів долучитися до команди в нових окружних прокуратурах, добір на зайняття 504 вакансій стартує в середу, 5 травня.

"Сьогодні розпочався добір на зайняття 504 вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах і спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері", - написала генпрокурор на своїй сторінці у Facebook.

Вона повідомила, що прийом документів триватиме з 5 травня до 5 червня 2021 року включно.

"Запрошуємо спробувати свої сили громадян України із вищою юридичною освітою та стажем роботи в галузі права не менше ніж два роки. Нам потрібні амбітні професіонали з енергією до змін та жагою до справедливості, ті, хто хоче захищати закон і права людей, завойовувати їхню довіру і виправдовувати її", - зазначила Венедіктова.

Вона уточнила, що добір на зайняття вакантних посад включатиме три етапи: комп'ютерне тестування рівня знань, тестування на загальні здібності та навички, співбесіда на відповідність вимогам професійної компетентності та доброчесності із письмовим практичним завданням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

Італія, Болгарія та Мальта разом із Бельгією шукають альтернативи кредиту Україні за рахунок активів РФ – ЗМІ

Для деокупованих територій буде необхідне перехідне освітнє законодавство - освітній омбудсмен Лещик

Концепцію розвитку підводного розмінування напрацювали в Міноборони

Конвенція про компенсаційну комісію для України буде підписана у Нідерландах за участі Зеленського у вівторок - Жовква

Кабмін оновив правила профадаптації ветеранів, членів їхніх родин і родин загиблих Захисників

Через удари РФ без світла вся підконтрольна Україні частина Донеччини з майже 430 тис. споживачів - Міненерго

Лещик: важко сказати, чи зупинило виїзд 17-річних дітей відкриття кордонів для юнаків 18-22 років

Польща не братиме участі в миротворчій місії в Україні, вона допоможе логістикою - Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА