Інтерфакс-Україна
15:47 05.05.2021

"Укрзалізниця" продовжила маршрут регіонального експреса Львів-Чернівці до Луцька

1 хв читати
"Укрзалізниця" продовжила маршрут регіонального експреса Львів-Чернівці до Луцька

"Укрзалізниця" з 6 травня продовжила прямування регіонального експреса Львів-Чернівці до Луцька, повідомляється на сайті компанії в середу.

"З 6 травня потяг №701/702 Львів - Чернівці курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автодороги та зменшити затори, що утворилися через обвал автомобільного моста в с. Гайок на автодорозі Львів - Луцьк", - пояснюють у компанії.

До Львова зазначений потяг прибуватиме згідно з чинним розкладом, потім о 09:51 вирушатиме до Луцька та прибуватиме на кінцеву станцію о 14:25. Назад потяг вирушатиме з Луцька о 14:45 і прибуватиме до Чернівців о 23:14.

"Коригування маршруту потяга до Луцька є актуальним, враховуючи проблеми з автоперевезеннями на цьому напрямку та збільшення мобільності населення під час тривалих вихідних", - наголошують в "Укрзалізниці".

Як повідомлялося, на автодорозі Львів - Луцьк 3 травня обвалився міст, потерпілих немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

Російські війська обстріляли Нікополь, загинула жінка, постраждала дівчинка

Зеленський закликав залучати зв’язки по всьому світу, щоб примусити РФ до кроків заради миру

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

Будь-який мирний план щодо України потребує співпраці з США - прем'єр Британії

Путін бреше про ситуацію на Курщині, українські війська також стабілізували ситуацію в Донецькій області – Зеленський

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА