Інтерфакс-Україна
17:40 05.05.2021

Вакциновані громадяни Сербії зможуть розраховувати на компенсацію у EUR25 - президент

1 хв читати
Вакциновані громадяни Сербії зможуть розраховувати на компенсацію у EUR25 - президент

Громадяни Сербії від 16 років і старше, які пройшли вакцинацію від COVID-19 або планують зробити це до 31 травня, зможуть отримати додаткову фінансову допомогу в розмірі 3 тис. сербських динарів (приблизно EUR25), заявив у середу президент країни Александар Вучич.

За його словами, він обговорив цю проблему з прем'єром Аною Брнабич, хоча досі і невідомо, чи погодиться з цим рішенням уряд країни.

"Ми не можемо впроваджувати негативні дискримінаційні заходи для тих, хто не хоче вакцинуватися, нехай я і вважаю безвідповідальним та егоїстичним не пройти вакцинацію. Ми подумали про те, як винагородити людей, які виявили відповідальність, і вирішили виділити додаткові фінансові кошти на допомогу людям, які вакцинувалися", - сказав Вучич в ефірі Pink TV.

На думку президента, до кінця травня вдасться досягти 3 млн вакцинацій щонайменше однією дозою, що приведе до рівня, необхідного для досягнення в країні так званого колективного імунітету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив збільшити фінансування корпусів армії на ключових напрямках

До України вдалося повернути ще вісім дітей з окупованих територій – Єрмак

"Укренерго" в середу обмежуватиме електрику населенню з 07:00 до 21:00, промисловості – на вечірню годину більше

Працівник НАБУ, у якого проведені обшуки, не пояснив підстави спостереження за Офісом генпрокурора - відомство

Більшість українських підлітків, які мають слабкий зв’язок з батьками, мають значний рівень стресу – соцдослідження

УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

ССО повідомляє про розвідку та знищення ворога спецпризначенцями в Покровську

Качка: у звіті Єврокомісії зазначено, що обмеження воєнного стану є пропорційними і не йдуть далі, ніж потрібно

Росіяни вдень атакували Покровську і Петропавлівську громади, є загиблі і постраждалі – ОВА

Україна продовжує вживати заходи для покращення освіти і витрачає на неї таку частку ВВП, як і ЄС - Пакет розширення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА