18:30 06.05.2021

Рівень підтримки України від США, за словами Блінкена, залежить від проведення реформ в галузі доброго врядування та антикорупції - ЦПК

1 хв читати
Рівень підтримки України від США, за словами Блінкена, залежить від проведення реформ в галузі доброго врядування та антикорупції - ЦПК

Державний секретар США Ентоні Блінкен у розмові з представниками громадянського суспільства, бізнесу та антикорупційних органів України зазначив, що рівень і якість підтримки України від США залежить від рівня проведення реформ у галузі доброго врядування та антикорупції, повідомила юрист, виконавчий директор і член правління Центру протидії корупції Дарина Каленюк.

"Основний меседж Блінкена: рівень та якість підтримки України від США безпосередньо залежить від рівня проведення реформ у галузі доброго врядування та антикорупції. І маркером рівня проведення реформ є МВФ", - написала Каленюк у Facebook у четвер.

Вона додала, що держсекретар не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в "Нафтогазі".

"Для нього важливими є сильні антикорупційні інституції, зокрема припинення атак на антикорупційне бюро зі сторони влади. Визначальною буде судова реформа, успішність якої залежатиме від рівня залучення незалежних міжнародних експертів до очищення органів суддівського самоврядування", - пояснила Каленюк.

За її словами, Блінкен запитав, чим США можуть допомогти Україні ще, окрім висловлення занепокоєння відкатом реформ у галузі антикорупції та доброго врядування.

"У США і в держсекретаря є чітке розуміння, що корупція - це загроза нацбезпеці України, прирівняна до воєнної загрози з боку Росії. І що Кремль використовує корупцію в Україні для гібридної війни проти нас і загалом проти ідеї демократії", - резюмувала вона.

Джерело: https://www.facebook.com/dkaleniuk/posts/10159354881419188

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА