Інтерфакс-Україна
19:37 06.05.2021

ОАСК просять заборонити голові ЦВК вносити президентові подання про дострокове припинення повноважень члена комісії Віталія Греня

1 хв читати
ОАСК просять заборонити голові ЦВК вносити президентові подання про дострокове припинення повноважень члена комісії Віталія Греня

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) просять заборонити голові Центральної виборчої комісії чи його заступнику вносити президентові України подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена ЦВК Віталія Греня.

Таку вимогу містить заява про забезпечення позову, яку сьогодні зареєструвала канцелярія суду. Заявником вказаний Віталій Грень", - повідомляє прес-служба ОАСК.

Зазначено, що відповідна заява надійшла до суду до подання самого позову, що передбачено положеннями ст. 153 Кодексу адміністративного судочинства України.

Наразі суд вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

ОСТАННЄ

Раді пропонують запровадити особливий порядок діяльності місцевих рад під час війни

Макрон заявив про готовність і надалі захищати принципи територіальної цілісності на тлі ситуації навколо Гренландії

Гаряча їжа, ковдри та засоби гігієни є найбільш поширеними запитами мешканців Деснянського району Києва - Улютін

Рятувальники евакуювали з Дружківки 5 людей, серед них дитина – ДСНС

"Укрзалізниця" повідомила про запровадження у прифронтових регіонах особливого режиму руху поїздів

В Чернігові тимчасово призупиняють подачу гарячої води

Подальше зниження граничної ціни на російську нафту і боротьба з тіньовим флотом змусять Росію бути більш відкритою до миру – Брусило

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА