Інтерфакс-Україна
13:17 07.05.2021

Режим НС через COVID-19 у чотирьох префектурах Японії продовжили до кінця травня

1 хв читати
Режим НС через COVID-19 у чотирьох префектурах Японії продовжили до кінця травня

Влада Японії через поширення COVID-19 продовжила режим НС у Токіо, Осаці, Кіото та Хіого до кінця травня та впровадила його ще у двох префектурах - Айті та Фукуоці, повідомляє телеканал NHK із посиланням на японського прем'єра Йосіхіде Сугу.

"Кількість нових заражень, як і раніше, висока у префектурах, включаючи Осаку та Хіого, наявність лікарняних ліжок все ще обмежена, тому уряд вирішив додати префектури Айті та Фукуоку до переліку районів із режимом НС та продовжити його до 31 травня", - заявив Суга.

Уряд Японії 25 квітня втретє впровадив режим НС у Токіо, Осаці, Кіото та Хіого. Він мав закінчитися 11 травня.

Режим НС передбачає закриття барів, універмагів, торговельних центрів, тематичних парків, театрів і музеїв. Ресторани, які не продають алкоголь, і транспортні служби закінчуватимуть роботу рано. Школи продовжать працювати, але університети попросять перейти на дистанційне навчання.

При цьому носіння масок, самоізоляція і деякі інші заходи залишаться рекомендаційними. Тому експерти переймаються, чи дотримуватимуться їх мешканці.

Японія не впроваджувала жодного локдауну. За темпами вакцинації вона йде позаду багатьох країн, тому що імпортних вакцин не вистачає, а розробка власних все ще перебуває на ранній стадії.

Із початку пандемії в Японії заразилися коронавірусом понад 616 тис. осіб, понад 10 тис. померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА