07:24 08.05.2021

ВООЗ схвалила вакцину від COVID-19 китайської Sinopharm для екстреного застосування

1 хв читати
ВООЗ схвалила вакцину від COVID-19 китайської Sinopharm для екстреного застосування

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) схвалила для екстреного використання вакцину від COVID-19 від китайської державної компанії Sinopharm у п'ятницю, йдеться в поширеній заяві ВООЗ.

"На основі всіх наявних фактичних даних ВООЗ рекомендує вакцину для дорослих віком від 18 років і старше в двох дозах з інтервалом від трьох до чотирьох тижнів", - випливає з заяви.

У ній також наголошується, що "прості вимоги до зберігання препарату роблять його придатним для об'єктів з низьким рівнем ресурсів".

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус заявив на брифінгу: "Це розширює список вакцин COVID-19, які може купити COVAX, і дає країнам упевненість в тому, що вони зможуть прискорити своє власне схвалення регулювальних органів, а також імпортувати і застосовувати вакцину", - заявив на брифінгу.

У заяві самої китайської компанії йдеться: "Це (...) означає, що якість, безпека, ефективність та доступність вакцини Sinopharm від COVID-19 відповідають вимогам стандартів ВООЗ, і зробить найбільший внесок у глобальну боротьбу з пандемією".

Рішення про схвалення вакцини Sinopharm було ухвалено технічною консультативною групою ВООЗ.

Вакцина, розроблена Пекінським інститутом біологічних продуктів, підрозділом дочірньої компанії Sinopharm China National Biotec Group, має, за оцінками, ефективність 79% для всіх вікових груп.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА