Інтерфакс-Україна
14:17 08.05.2021

Правоохоронці перевіряють інформацію про "мінування" аеропорту "Київ" та низки медзакладів столиці

1 хв читати
Правоохоронці перевіряють інформацію про "мінування" аеропорту "Київ" та низки медзакладів столиці

У суботу на електронну адресу однієї зі служб поліції Києва надійшов електронний лист про мінування аеропорту "Київ" та низки столичних медичних закладів.

"Для перевірки цієї інформації на місце події негайно виїхали поліцейські та представники профільних служб", - повідомила поліція Києва у соцмережі Facebook.

Співробітники поліції, фахівці вибухово-технічної служби та кінологи зі службовими собаками оглядають прилеглі території на предмет виявлення вибухових або інших підозрілих предметів, уточнили у поліції.

Події зареєстровані у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян у районних управліннях поліції. За результатами перевірки буде надано правову кваліфікацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА