21:45 08.05.2021

Україна отримує все більшу підтримку від держав ЄС у рамках свого євроінтеграційного курсу

1 хв читати
Україна отримує все більшу підтримку від держав ЄС у рамках свого євроінтеграційного курсу

Декларація про європейську перспективу України, підписана президентом України Володимиром Зеленським та президентом Латвії Егілсом Левітсом, закріплює домовленості про те, що Латвія підтримає заявку України на членство в Європейському Союзі, заявив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

"У цій двосторонній декларації йдеться про багато важливих речей з точки зору євроінтеграції України. Йдеться про прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС, а також про підтримку Латвією її оновлення. Йдеться про підтримку Латвією оновлення політики Східного партнерства в контексті ще більших євроінтеграційних прагнень України", - зазначив Жовква.

Жовква зазначив, що в багатьох країнах-членах ЄС досить великий відсоток тих, хто підтримує членство України в Євросоюзі.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Луганської області провів відеоконференцію з президентом Латвійської Республіки Егілсом Левітсом, за результатами бесіди глави держав підписали спільну Декларацію про європейську перспективу України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА