Інтерфакс-Україна
07:39 09.05.2021

Макрон закликав США зняти обмеження на експорт вакцин і їх компонентів

1 хв читати

Президент Франції Емманюель Макрон закликав адміністрацію США скасувати обмеження на експорт як вакцин від COVID-19, так і необхідних для їх виробництва компонентів.

"Я настійно закликаю США покласти край заборонам на експорт вакцин і компонентів, без яких виробництво неможливо", - наводить його слова телеканал BFMTV.

На думку Макрона, обмеження на експорт заважають виробництву вакцин в Європі, а також - у небагатих країнах.

Він висловив незгоду з американською ідеєю про тимчасову відміну дії патентів на вакцини. У Вашингтоні вважають, що саме це дозволило б прискорити виробництво вакцин від COVID-19 у світі. Призупинення дії патентів на практиці означало б, що виробники препаратів якийсь час не будуть зобов'язані платити лабораторіям-розробникам вакцини.

Замість цього президент Франції вважав за краще б, щоб США просто передавали необхідні для виробництва технології у такі країни як Сенегал, ПАР, Індію.

Таким чином, зазначають паризькі ЗМІ, між Європою і США починається суперечка щодо того, як краще налагодити виробництво американських вакцин у світі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА